Çanakkale, dijital eğitim seferberliği ile geleceği yakalayacak

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Habitat Derneği, Çanakkale Ticaret Borsası, TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu, Çanakkale Teknopark Teknoloji Geliştirme Merkezi A.Ş. iş birliğinde Çanakkale için dijital eğitim seferberliği başlıyor.

Çanakkale Ticaret Borsası’nın haberine göre; Çanakkale dijital eğitim seferberliği ile bireyleri, toplulukları ve işletmeleri bir araya getirerek; onların büyümek için ihtiyaç duydukları becerilere, kaynaklara ve bilgilere erişmelerine yardımcı olmak amaçlanıyor.

Çalışma kapsamında Türkiye toplumunun ve ekonomisinin dijitalleşmesine odaklanan bir dizi farkı eğitime, programa ve atölye çalışmasına ev sahipliği yapılacak.

Çanakkale Ticaret Borsası olarak Habitat Derneği ile yürütülen bölgesel topluluk merkezi işbirliği protokolü kapsamında, Habitat Derneği’nin başlattığı online eğitim hareketine destek veriyoruz ve daha çok kişinin bu eğitimlerden yararlanması için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Siz de online gerçekleştirilecek eğitimlere katılabilir ve etkileşimli olarak becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

“Evde kal, #OnlineKal ve bize katıl!”

Eğitimler, her yaş aralığından kendini bu alanda bilgi sahibi olmak isteyen ve kendini geliştirmek isteyen herkesin katılımına açıktır. Katılmak istediğiniz her eğitim için ayrı ayrı aşağıdaki başvuru formlarını doldurmanız gerekmektedir.

Eğitim gününden 1 (Bir) gün önce eğitimin gerçekleştirileceği zoom programı bağlantı linki başvuru yapmış olduğunuz mail adresine gönderilecektir.

NOT: Eğitimlere katılım ücretsizdir. Eğitim sonrasında katılımcılara blockchain altyapısı ile online katılım belgesi verilecektir.

 


Bu haber 11/10/2020, Pazar günü yayınlandı, 18 defa görüntülendi
*