“Çanakkale’mizi onurlandırdı”

Çanakkale Ticaret Borsası Üyesi Kodak Taşımacılık İnşaat Petrol Tarım Ürünleri Ticaret Ltd. Şti firması ikinci kez Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleri arasında yer aldı. Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S. Kaya Üzen, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Çanakkale’de faaliyet gösteren bu firmamız, hem Ülke ve İlimiz ekonomisine hem de istihdama katkı sağlamıştır. Bu yıl da ikinci kez 100 şirket arasında yer alarak Çanakkale’mizi onurlandırdı” dedi.

Çanakkale Ticaret Borsası’nın haberine göre; Bu yıl da TOBB öncülüğünde, TEPAV ve TOBB ETÜ işbirliğinde Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi belirlendi. 2016-2018 Dönemindeki satış geliri artış hızına göre yapılan sıralamada Çanakkale Ticaret Borsası Üyesi Kodak Taşımacılık İnşaat Petrol Tarım Ürünleri Ticaret Ltd. Şti firması ikinci kez Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleri arasında yer aldı.

Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S. Kaya Üzen, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şöyle dedi: “Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi sıralamasında Çanakkale’mizden Borsamız Üyesi Kodak Taşımacılık İnşaat Petrol Tarım Ürünleri Ticaret Ltd. Şti firmasının yer alması İlimiz için gurur kaynağı olmuştur. Çanakkale’de faaliyet gösteren bu firmamız, hem Ülke ve İlimiz ekonomisine hem de istihdama katkı sağlamıştır. Bu yıl da ikinci kez 100 şirket arasında yer alarak Çanakkale’mizi onurlandırdı.”

Borsa Başkanı Üzen, “Aile şirketi olarak çalışmalarını büyük bir özveriyle devam ettiren Kodak Taşımacılık İnşaat Petrol Tarım Ürünleri Ticaret Ltd. Şti firması yetkililerini ve çalışanlarını canı gönülden kutluyor, başarılarından dolayı tebrik ediyoruz. Önümüzdeki yıllarda İlimizden daha birçok firmanın bu şekilde başarılarla anılmasını temenni ediyoruz” şeklinde konuştu.