En hızlı büyüyen şirketler arasında Bir Çanakkale markası  

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi belli oldu. Bu şirketler arasında Çanakkaleli bir firma olan Kunt Plastik’te yer aldı.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi belirlendi. Şirketler arasında Çanakkaleli bir firmada yer aldı. Kunt Plastik, adını en hızlı büyüyen şirketler arasına yazdırmayı başardı.

Konuyla ilgili bilgilendirmede bulunan İş insanı ve Çanakkale Belediyesi’nin İYİ Partili meclis üyesi Burak Kunt, “Hepimizin ellerine sağlık” dedi. Kunt yapmış olduğu paylaşımda, “Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketinden biri olduk. Bizi tercih eden tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Bu başarı Kunt Plastik firmasını kendi işyeri gibi gören bu ailenin tüm fertlerinin başarısıdır. Beraber daha güzel başarılara imza atmak umuduyla, hepimizin ellerine sağlık.

Eğer benim bu güzel başarıda bir payım varsa emin olun onun da en büyük payı aileme aittir. Onun hayatıma girişinin şansı ile, onun rızkı ile bu güzel günleri yaşadığımı düşündüğüm oğlum Talat Atlas Kunt, beni bu günlere getiren annem Gönül Kunt, yaptığım işi bana öğreten babam Talat Kunt… Allah sizlerden razı olsun” değerlendirmesinde bulundu.

 Tunahan Ünsal