CHP Ezine İlçe Başkanı İsyan Etti “Muhtarlara baskı ile bu işler olmuyor!”

Ezine’de köylerin bir kısmının altyapı temiz su kanalizasyon işleri tamamlandı. Çoğu köye altyapı çalışmaları sonrası, parke taşı döşenmesi gerekiyor. CHP İl Genel Meclisi üyelerince, meclise parke taşlarının döşenmesi ile ilgili öneriler sunuldu. CHP Ezine İlçe Başkanı Caner Şahin ise, “Mesele hizmet etmektir. Muhtarlara baskı ile bu işler olmaz” diyerek önerileri tek tek paylaştı. 

Ezine’nin köylerinde altyapı ile ilgili çalışmaların bir bölümü tamamlandı. Tamamlanan altyapı çalışmaları sonrasında, çevre düzenlemeleri için parke taşı döşenmesi gerekliliği doğdu. CHP’li İl Genel Meclisi üyeleri de Kayacık, Pınarbaşı, Bozalan, Kızıltepe, Körüktaşı,  Derbentbaşı köylerine parke taşı döşenmesi için İl Genel Meclisi başkanlığına öneride bulundular. 

CHP Ezine İlçe Başkanı Caner Şahin’de bu önerileri tek tek paylaşarak, gazetemize açıklamalarda bulundu. Başkan Şahin, “O muhtara baskı bu muhtara baskı ile bu işler olmuyor! Şunun sayesinde şunu aldık, bunun sayesinde bunuda yaptık denmemeli! Biz ne ezen ne ezilen, insanca hakça bir düzen istiyoruz. Köylerimizin taleplerini İl Genel Meclisi’ne ilettik. Çözüm için adım atılması için çalışıyoruz” değerlendirmesinde bulundu. 

Tunahan Ünsal