Ayvacık İlçe Başkanı Engin Ören

DEVA Partisi’nin, Ayvacık kurucu İlçe Başkanı Engin Ören oldu. Ören mazbatasını DEVA Partisi İl Başkanı Berkan Karaca’dan aldı.

 

DEVA Partisi, teşkilatlanma çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Kurucu ilçe başkanlarını hızla belirleyen partinin Ayvacık kurucu İlçe Başkanı ise Engin Ören oldu.

 

Konuyla ilgili kurucu İl Başkanı Berkan Karaca, Ören’in Ayvacık’ta büyük başarılara imza atacağına inandıklarını belirterek başarılar diledi.

 

Başkan Ören ise, “250 bin Şehidimizin kanlarıyla sulanan bu topraklara hizmet etme anlayışı ve bu hizmeti de dürüst ve şeffaf bir şekilde, adalet gözeterek yapma amacıyla çıktığım bu yolda, bana verilen fırsat için İl Başkanım Berkan Karaca’ya, Kurucu Heyete ve Genel Merkeze teşekkür ediyorum. Ülkenin yönetimine ve iktidara en büyük aday olduğunu düşündüğüm DEVA Partisi’nin yerelde temsili için heyecan ve kararlılıkla çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Her yerde DEVA, her derde DEVA olmak için gece gündüz çalışıp, görev ve sorumluluğumuzu en iyi şekilde yerine getireceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

 

ENGİN ÖREN KİMDİR?

Engin Ören, 1987 yılında Ayvacık ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve ortaöğretimini Ayvacık ilçesinde, liseyi Çanakkale’de, üniversite eğitimini ise Edirne’de Trakya Üniversitesi Radyo ve TV Yayıncılığı bölümünde tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesinde Dış Ticaret, Anadolu Üniversitesinde Kamu Yönetimi Bölümlerinde eğitim aldı. İstanbul’da farklı sektörlerde uzun yıllar çalıştıktan sonra Çanakkale’de 3 yıl gazetecilik yapan Engin Ören, sonrasında Ayvacık ilçesine yerleşerek burada halı yıkama, tuhafiye, düğün organizasyon ve emlak danışmanlığı alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir. Engin Ören, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Haber Merkezi