Vali Aktaş, dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi

Vali İlhami AKTAŞ, Liselere Geçiş Sınavı ve Yüksek Öğretim Kurumları Sınavında dereceye giren öğrencilerle Çanakkale Öğretmenevi’nde bir araya geldi.

Çanakkale Valiliği’nin haberine göre; İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz ve velilerin de bulunduğu programda Vali İlhami AKTAŞ, Liselere Geçiş Sınavı ve Yüksek Öğretim Kurumları Sınavında dereceye giren İTÜ ETA Vakfı Özel Çanakkale Doğa Koleji öğrencisi Ebru Naz Yılmaz, Çanakkale Başarı Fen Lisesi öğrencileri Emiralp Sarıkaya, Elif Özlem Güney, İremSu Enç, Çanakkale Özel Fen Lisesi öğrencisi Akanda Yüksel, Çanakkale Özel Fen Lisesi öğrencisi Ahmet Berke Gökmen ve Çanakkale Fen Lisesi öğrencisi Bora Faik Canik ile bir süre görüşerek sohbet etti.

Öğrencilerden geleceğe dair planları hakkında bilgi alan Vali İlhami AKTAŞ, dereceye giren öğrencileri, ailelerini ve öğretmenlerini tebrik ederek başarılarının daim olmasını diledi. Yapılan sohbetin ardından Vali İlhami AKTAŞ, dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi.  Program günün anısına toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.