Tartışan baba-oğul 15’er dakika arayla intihar etti.

Ezine’de baba-oğul arasında gerçekleşen tartışma facia ile sonuçlandı. Tartışan baba-oğul,  15’er dakika arayla intihar ederek yaşamlarına son verdi.

Ezine’de baba-oğul arasında gerçekleşen tartışma facia ile sonuçlandı. Tartışan baba-oğul,  15’er dakika arayla intihar ederek yaşamlarına son verdi. Ezine ilçesine bağlı Kemallı köyünde Naim Çetinkaya ve oğlu Faruk Çetinkaya yaşanan tartışmanın ardından av tüfeğiyle arka arkaya intihar ederek yaşamlarına son verdi.

Olay, akşam saat 20.00 sıralarında meydana geldi. Kemallı köyünde hayvancılık yaparak geçimini sağlayan Naim Çetinkaya (60) ile Geyikli Beldesi’nde bir iş yerinde çalışan oğlu Faruk Çetinkaya (25) arasında tartışma çıktı. Baba Naim Çetinkaya bir süre sonra yanına aldığı av tüfeği ile dışarı çıkarak evin yakınlarında bulunan hayvanların bakıldığı kışlaya gitti ve intihar etti. Yaklaşık 15 dakika sonra olayı duyan oğlu Faruk Çetinkaya da av tüfeği ile Kemallı Göleti yakınlarına giderek yaşamına son verdi. Olayı gören vatandaşlar durumu jandarma ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler, yaşanan iki intihar olayıyla ilgili soruşturma başlattı. Baba ile oğlun cenazeleri Ezine Devlet Hastanesi Morguna kaldırıldı.

Haber Merkezi