Halkbank Balıkesir Bölge Müdürü’nden Başkan Üzen’e Ziyaret

Halk Bankası Balıkesir Bölge Müdürü Erdoğan Başıhoş ve Halk Bankası Merkez Şube Müdürü Ali Devrim Önder, Çanakkale Ticaret Borsası(ÇTB) Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen’i makamında ziyaret etti.

ÇTB’nin haberine göre; Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen, Halk Bankası Balıkesir Bölge Müdürü’ne gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Halk Bankasının İlimizde gerçekleştirdikleri çalışmaları gayet başarılı buluyorum. Çanakkale Şube Müdürümüz bizimle her zaman yakın ilişkiler içerisinde. Ayrıca Koronavirüs sebebiyle finansman sıkıntısı yaşayan üyelerimiz için Bankanız tarafından İşe Devam Desteği-Küçük İşletme Can Suyu Kredisi üyelerimize yaşanan ekonomik durgunlukta ayakta kalmasına destek olmuştur. Çanakkaleli kobilerimize verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Ziyarette; Halk Bankası Balıkesir Bölge Müdürü Erdoğan Başıhoş “Halk Bankası olarak her zaman Kobilerimizin yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Bankamızın her zaman önceliği esnaf ve sanayicimiz olmuştur. Bu açıdan baktığımızda Kobilerimizin bağlı olduğu Ticaret Borsalarımız ve Ticaret Odalarımızla var olan diyaloğumuzu geliştirmek ve ilişkilerimizi güçlendirmek bizim için çok önemli. Ziyaretimizde Borsanız ile bankamızın diyalog içerisinde çalıştığını görmekten mutluluk duydum ” dedi.

Ziyarette ayrıca Ülke ve İl ekonomisi ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.