ÇTSO yatırımcıların yanında

Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ve Başkan Yardımcısı Fahrettin Ersoy; Çanakkale OSB yatırımcısı ÇEBİ Kilit ve Mobilya Aksesuarları San. Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çebi ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Art Metal firması sahibi sanayici Halil Art ile birlikte AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ı ziyaret ettiler.

Ziyaret ile ilgili bilgi veren Başkan Semizoğlu : “ Çanakkale ve Ülke ekonomisine katkı sağlayacak, istihdam yaratacak mevzuata uygun tüm yatırımları destekliyor ve bu yatırımcılarımızı İlimize çekmek için gerekli çalışmaları sürdürüyoruz.

Çanakkale; hak ettiği gelişmişlik seviyesine ulaşması, yatırımcıya cazip hale gelmesi için mevcut potansiyelini muhakkak kullanmalıdır.

Üretmeden gelişmek ve büyümek mümkün değildir. İlimize inanılmaz büyük kamu yatırımları gerçekleştiriliyor. Bizler de özel sektör yatırımcıları olarak elimizi taşın altına koyarak yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Gerek kamu gerek özel sektör yatırımlarında her zaman desteğini ve kolaylaştırıcılığını hissettiğimiz Sayın Bülent Turan’a ÇTSO olarak teşekkür ediyorum. İlimize yatırım yapan ve yapacak olan tüm yatırımcılarımıza da başarılar, hayırlı işler diliyorum” dedi.