Sultanlar Ligi hazırlıkları başladı

Çanakkale’nin voleybolda, bu sezon dinamosu olarak olan Çan Gençlik Kale Spor, Sultanlar Ligi hazırlıklarına başladı. Bu sezon Çanakkale birbirinden başarılı ekipleri ağırlayacakken, Kale Spor gücünü, moralini toplamak için parkeye indi.

2020-2021 sezonunda Sultanlar Ligi’nde mücadele edecek olan, eski adıyla Kale 1957, yeni adıyla Çan Gençlik Kale Spor, hazırlıklarına başladı. Kalenin Sultanları’nın önümüzdeki sezon ilk yarı fikstürü yayınlandı. Yayınlanan fikstürde görüldüğü üzere, Çanakkale önümüzdeki aylarda birbirinden değerli ekipleri ağırlayacak.

Ligin ilk haftasına İlbank ile karşılaşacak olan Kale Spor, sahasında ilk yarıda, Beşiktaş, Eczacıbaşı, PTT Spor ve Galatasaray’ı konuk edecek.

Öte yandan geçtiğimiz gün Çan’da idmanlarını sürdüren sultanlar, bai antrenör Mustafa Umut Uysal’a bir sürpriz yaptılar. Çan Gençlik Kale Spor Kulübü sosyal medya hesabından, “Baş antrenörümüz Mustafa Umut Uysal’ın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve voleybol dolu günler dileriz” paylaşımı yapıldı.

 Tunahan Ünsal