Vali Aktaş Eceabat esnafını denetledi

Vali İlhami Aktaş, Çanakkale’nin Eceabat ilçesinde Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler, salgının yayılımının engellenmesi, hijyen ve sosyal mesafe kuralının sağlanması kapsamında Eceabat esnafı tarafından alınan Koronavirüs tedbirlerini yerinde denetledi.

Çanakkale Valiliği’nin haberine göre; Eceabat ilçesinde bulunan iş yerlerini ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ, esnaf ve vatandaşlarla bir süre görüşüp sohbet ederek esnafların iş yerlerinde uyguladıkları Koronavirüs tedbirleri hakkında bilgi aldı.

Vali İlhami Aktaş, “Esnafımızın alınan tedbirlerin uygulanmasında büyük katkısı var. Bu süreçte bizlere destek oldukları için vatandaşlarımıza ve esnaflarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında il genelinde de yoğun önlemler alındığını ifade eden Vali İlhami AKTAŞ, “Alınan tedbirlere uyarak evlerinde kalan ve bu çalışmalarda bizlere destek veren bütün Çanakkaleli vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Mecbur kalmadıkça evlerimizden dışarıya çıkmayalım, çıktığımızda da sosyal mesafemizi koruyalım” dedi.

Yapılan denetlemelerin ardından Vali İlhami Aktaş, Eceabat esnafına bereketli kazançlar temennisinde bulundu. Vali İlhami Aktaş’ın Eceabat ilçesinde uygulanan Koronavirüs tedbirlerinin denetlenmesinde Eceabat Kaymakamı Hasan Ongu da bulundu.