İki oda kıyaslama çalışması yaptı

Beypazarı Ticaret Odası Yöneticileri, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek akreditasyon faaliyetleri kapsamında kıyaslama çalışmaları gerçekleştirdi.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde geçtiğimiz gün gerçekleştirilen görüşmede, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fahrettin Ersoy, Beypazarı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Göçmen, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Özdemir ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal, Ticaret Sicil Müdürü Şerife Kurt, Beypazarı Ticaret Odası Genel Sekreteri Mehmet Yurdakul, Beypazarı Ticaret Odası Akreditasyon Sorumlusu Raziye Uzunoğlu ve ÇTSO Proje Uzmanı Gökhan Doğru hazır bulundu.

“Odamız en çok proje üreten kurum”
ÇTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fahrettin Ersoy ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada; “Beypazarı Ticaret Odası yetkililerine odamız adına ilimize şehrimize hoş geldiniz diyorum. Bugün itibariyle 8 bin üyeye sahip ve gücünü üyelerinden alan büyük bir aileyiz. Odamız bölgemizin ve üyelerimizin ticari faaliyetlerini geliştirmek üzere hayata geçirdiği veya destek verdiği projelerin beğeniyle karşılanarak örnek gösterilmesi bizi gururlandırdı. Lobicilik faaliyetlerimiz kapsamında gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ve devam eden faaliyetlerimiz hakkında Beypazarı Ticaret Odası yöneticilerimize bilgi vererek, görüş alışverişinde bulunduk” dedi.

“Son derece verimli bir çalışma gerçekleştirdik”
Ziyaret ile ilgili Beypazarı Ticaret Odası Başkanı Ahmet Göçmen, “ Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası ile yaptığımız akreditasyon kıyaslama çalışması son derece verimli geçti, özellikle projeler konusunda büyük tecrübeye sahip Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapacağımız çalışmalarda işbirliği ve görüş alışverişi yapmaktan büyük memnuniyet duyacağız. Bizi son derece iyi ağırlayan Başkan Yardımcımız Fahrettin Ersoy’a ve Genel Sekreterimiz Sema Sandal’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

Haber Merkezi