“İyi ki varlar”

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, geçtiğimiz gün Hemşireler Günü dolayısıyla, Biga’da görev yapan hemşirelerle bir araya geldi.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Hemşireler Günü’nde, Biga’da görev yapan personellerle bir araya geldi. Başkan Erdoğan, ilk olarak Biga Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü personeli hemşire Aynur Doğan Yalçın’ı ziyaret ederek günlerini kutladı. Ardından Biga Devlet Hastanesi ile Özel Biga Can Hastanesi’ne giden Başkan Erdoğan, hemşirelerin gününü kutladı ve çiçek takdim etti.

“Kahramanlarımızın yanında olmak istedik”

Talepleri de dinleyen Başkan Erdoğan, “Tüm dünyada ve ülkemizde etkili olan Kovid-19 pandemisi ile mücadele ederken hiç şüphesiz zor bir görevi icra eden, dönem itibariyle adeta kahramanlarımız olan sağlık çalışanlarımızdan hemşirelerimizin bu özel ve anlamlı günlerinde yanlarında olmak istedik. Biga’daki hastanelerimizi ve aile sağlığı merkezlerimizi ziyaret ettik.

“Bir gün değil her gün”

Hemşirelerimizle sohbet ederek, zorlu süreçte moral verdik. Bir gün değil her gün, yalnızca Kovid-19 sürecinde değil her zaman sonsuz sabır, özveri, gayret ve sevgi ile mesleğini icra eden değerli hemşirelerimizin 12 Mayıs Hemşireler Günü’nü yürekten kutluyorum. Sağlık hizmetlerinin temel görevlilerinden olan hemşirelerimiz iyi ki varlar” ifadelerinde bulundu.

Haber Merkezi