“Halkımıza karşı her zaman şeffaf ve dürüst olduk”

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan  başta olmak üzere ilçe ve beldelerin belediye başkanları CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural ile birlikte Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun’u makamında ziyaret ederek birlik beraberlik mesajı verdi.

 

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Münir Özacar, Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram, Kepez Belediye Başkanı Birol Aslan, Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan, Kavakköy Belediye Başkanı Necati Kopça, Umurbey Belediye Başkanı Erdal Doğan, Çardak Belediye Başkanı Metin Semerci ve Çanakkale CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural, önceki gün Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun’a destek ziyaretinde bulundu. İl Genel Meclis Başkanı Sadık Göğüsgeren ve CHP Bayramiç İlçe Başkanı Emin Fidan da ziyarette hazır bulundu.

 

UYGUN: “HER ZAMAN ŞEFFAF VE DÜRÜST OLDUK”

Belediye benzin istasyonunda yaşanan olayla ilgili konuklarına bilgi veren Başkan Uygun, “Yanlış bilgilerle ve haberlerle olay farklı yönlere çekilmeye, hedef saptırılmaya çalışıldı. Ancak biz halkımıza karşı her zaman şeffaf ve dürüst  olduk. Gerekli bilgileri, yaşanan gelişmeleri halkımızla paylaştık. Konu yargıya intikal etti. Adli merciler tarafından olayın kısa zamanda çözüleceğini düşünüyoruz” dedi.

Başkan Uygun’un şeffaf ve dürüst belediyecilik konusunda örnek işlere imza attığını vurgulayan başkanlar, Başkan Uygun’a destek oldu ve moral verdi.

Haber Merkezi