İskenderoğlu: “Kepez Tekrar AK Belediyeciliğe Kavuşacak!”

AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu, Kepez Belde Başkanlığı’nı ziyaret etti. Burada Belediye Başkan Adayı Alper Altınok ve Kepez teşkilatıyla bir araya gelen İskenderoğlu “Kepez Tekrar AK Belediyeciliğe Kavuşacak” diye konuştu.

AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu, Kepez Belde Başkanlığı’nı ziyaret etti. Buluşmada 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerini ve Kepez Belediyesi’nin önemini vurgulayan İskenderoğlu; “Kepez bizim için çok kıymetli. Kepez’de yaşayan hemşerilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti verebilecek, Kepez’i en güzel şekilde geliştirebilecek tek parti, AK Parti’dir. Bu bilinçle ve anlayışla çalışıp Kepez Belediyesi’ni AK Belediyeciliğe tekrar kavuşturmalıyız” dedi.

AK Belediyeciliğin gönül belediyeciliği olduğunun altını çizen İskenderoğlu, sadece yollar, alt yapılar, parklar ve bahçeler değil gönüllerinde yapıldığı, kazanıldığı bir dönem olacağını vurguladı.

Kepez AK Parti teşkilatı ile istişare ve değerlendirme toplantısı sonrasında Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Belediye Başkan Adayı Alper Altınok ile birlikte Kepezli hemşerileriyle selamlaştı ve esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Haber Merkezi