Bayram’dan güneş panelli Pazar yeri sözü

Kepez Çarşamba Pazarı’nı ziyaret eden İyi Parti Kepez Belediye Başkan Adayı Gökhan Bayram, seçildiği takdirde tek katlı, kapalı, güneş enerji panelli, marka pazar yeri kuracakları sözünü verdi.

İYİ Parti Kepez Belediye Başkan Adayı Gökhan Bayram ve beraberindeki heyet, Kepez Boğazkent Mahallesinde kurulan Çarşamba Pazarına yaptığı ziyarette bilgilendirme dosyası dağıttı. Pazarcılara tek tek projelerini anlatan Bayram, sorunları da dinledi.

“ÇANAKKALE’NİN EN PRESTİJLİ PAZARI KEPEZ’DE OLACAK”

Kepez Belediye Başkan Adayı Bayram,  şu açıklamalarda bulundu: “Pazarlara müşteri gelişini artıracak, pazarcıların sorunlarını çözeceğim. Bu pazarı esnaf ve müşteri beklentisiyle yeniden mimarlara tasarlatacağım.  Üstü kapalı, korunaklı, tek katlı, kışın donmayacağımız, yazın yanmayacağınız üzerinde güneş paneliyle kendi elektriğini üreten pazar yeri yapacağım. Pazar alışverişini yapanların yorulduğunda oturabildiği pazar yerimiz olacak. Ayrıca ücretsiz bay, bayan ve engelli tuvaleti muhakkak kurulacak.” dedi

KONSEPT PAZAR ANLAYIŞI KEPEZ’DE OLUŞACAK

Gökhan Bayram, pazarda yaptığı açıklamada, Pazar yerinin haftada bir gün kullanılıp geri kalan günlerde boş olduğunu belirterek “O halde diğer günleri de değerlendirmeliyiz. Konulu ve konsept günler, fuarlarla bu sahayı canlandıracağım. Pazar esnafını ve müşterileri AVM’lerin karşısında ezdirmeyecek, sorunlarına çözüm bulacağım.” dedi.