Çanakkale’yi Altıntaş temsil edecek

2019 Okçuluk Salon Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım seçme yarışmalarında Gelibolu Okçuluk Kulübü adına yarışan Göksel Altıntaş, 26 Şubat 2 Mart tarihleri arasında Samsun’da düzenlenecek olan Okçuluk Salon Avrupa Şampiyonası’nda Çanakkale’yi ve ülkemizi temsil edecek.

Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün haberine göre 4-6 Ocak 2019 tarihleri arasında Samsun’da düzenlenen 2019 Okçuluk Salon Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım seçme yarışmalarında Gelibolu Okçuluk Kulübü adına yarışan Göksel Altıntaş son gün yapılan eleme atışları ile şampiyonayı 3. bitirerek bronz madalyanın sahibi olmayı başardı.

Gelibolu Okçuluk Kulübü’nün başarılı sporcusu Göksel Altıntaş ilk gün yapılan sıralama atışlarında ise 600 puan üzerinden 594 puan ile Gençler Türkiye rekorunu kırmıştır. Aynı zamanda Salon Milli Takım seçmesi olan bu yarışmada genel ortalamalar sonucunda 2. olarak Milli Takıma girmeye hak kazanmıştır.

26 Şubat-2 Mart tarihleri arasında ülkemizde Samsun Okçuluk Tesislerinde yapılacak olan Salon Avrupa Şampiyonasında ülkemizi ve ilimizi temsilen yarışacaktır.