Bayram’dan Sanayi ziyareti

İYİ Parti Kepez Belediye Başkan Adayı Gökhan Bayram ve beraberindekiler Kepez Sanayisini ziyaret etti. Bayram, Kepez Sanayisi ile ilgili projelerini anlattı.

Kepez Sanayi Esnafını kalabalık bir heyetle ziyaret eden İYİ Parti Kepez Belediye Başkan Adayı Gökhan Bayram, kısa vadede sanayinin ivedi sorunlarının çözümü, orta ve uzun vadede ise esnafın mutabakatı olması durumunda yeni yapılacak bir sanayi bölgesine taşınması fikrini paylaştı. Bayram, ziyaretlerinde önceliği “Y-A-T” olarak formüllediği,  Yollar (Y), Altyapı (A) ve Temizliğe (T) vereceklerini anlattı.

“KEPEZ SANAYİ ESNAFI KALKINACAK”

Ekonomik durumun iyi olmadığına ve esnafın zorluk yaşadığını belirten Bayram, sanayi esnafının kalkınması için alınacak tedbirleri de paylaştı. Belediye Başkan Adayı Bayram “Evvela sanayide bir kooperatif benzeri birliktelik kuracağız. Kepez Belediyesi ve iş yapanları, Kepez Sanayisinden mal ve hizmet alımına öncelik verilecek, eşitlik sağlanacak. Belediye bünyesinde İŞKUR benzeri bir yapılanmayla Kepezli gençler, Kepezli girişimcilerle buluşturulacak ve istihdam edilecek. Belediye dışı alanlar ve özellikle köyler ile çeşitli sektörlerin buradan alışverişleri teşvik edilecek. Kepez Sanayisi’nin çözülemeyecek sorunu yoktur. Bunu çözecek güçteyiz. Detaylı projelerimizi Mart ayında paylaşacağız.” dedi.

Haber Merkezi