Özel İdare İftarda Buluştu

3 sene önce Güncel Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından düzenlenen iftar yemeğinde İl Genel Meclis Üyelerini, Merkez Muhtarları ve Çanakkale İl Özel İdaresi Kurum Müdürleri bir araya geldi.

İl Özel İdaresi’nin haber bültenine göre; Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından düzenlenen iftar yemeğine Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü, İl Genel Meclis Başkanı Ömer Şahin ve Merkez İl Genel Meclis Üyeleri, Kurum Müdürleri, Merkez köy muhtarları katıldı.

Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü burada yaptığı açıklamada, “Dinimizde büyük bir önemi ve diğer aylar arasında seçkin bir yeri olan Ramazan ayının ismiyle uyumlu geçen iftar yemeği birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın perçinleştiği günlerdir. Düzenlemiş olduğumuz iftar yemeğimize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İftar Yemeği sonrasında Çanakkale İl Özel İdaresi İl Genel Meclis Salonunda muhtarlara konuşma yapan Genel Sekreter Abdullah Köklü, “Özel İdaremiz köylerimize götürüyor, muhtarlarımız çalışıyor, hemşerilerimiz ve şehrimiz kazanıyor. Sizlerle birlikte Çanakkaleʼmiz için hız kesmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz”  dedi.

Haber Merkezi

 


Bu haber 4 defa görüntülendi