TDD’den Çevre Günü’nde Çifte Ziyaret

3 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Topluma Destek Derneği, 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla Orman Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Halk Bahçesi’ndeki kadın görevlilere de hediye veren dernek, görevlilerin Dünya Çevre Günü’nü kutladı.

5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında Orman Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret eden Topluma Destek Derneği  yöneticileri  Orman Bölge Müdürü Refik Ulusoy’a derneğin tanıtımını yaparak dernek projelerini aktardı. Dernek Başkanı Kahraman Uzan “Sayın Refik Ulusoy’a derneğimizin tanıtımını yaptık ve gelecek dönemde çevre hakkında yapabileceğimiz projelerden bahsettik. Bizleri ağırladıkları için ve değerli fikirlerini bizlerle paylaştığı için Sayın Refik Ulusoy’a teşekkür ederiz. Biz dernek olarak toplumu ilgilendiren her alanda çalışma yapmaya gayret gösteriyoruz. Çanakkale’mizde ziyaretlerimize ve projelerimize devam ediyoruz. Yakın zamanda toplumu ilgilendiren bu projelerle karşınızda olacağız” dedi. Dernek Başkan Yardımcısı Onur Duran ise konuşmaya ek olarak şu sözleri söyledi: ”Çevremizin korunmasında aileye çok büyük görevler düşüyor. Çocuk yaşta çevre sevgisini aşılamak gerekiyor. Orman Bölge Müdürlüğü toplumun her yaş grubuna bunu aşılamaya çalışıyor. Biz de bu durumu kendimize görev olarak görüyoruz. Çevre ile ilgili projelerimiz çok yakında.”
Topluma Destek Derneği ayrıca Çanakkale Halk Bahçesindeki kadın görevlilere çevre düzenlemesine katkı sundukları için teşekkür etti ve günün önemi adına hediye verdi. Dernek üyesi Meryem Polat ”Toplumu şekillendiren kadınlar doğal çevrenin korunması ve geliştirilmesi için de en önemli paya sahipler. Bugün biz de Halk Bahçesindeki kadın görevlileri ziyaret ettik ve emekleri için teşekkür ettik.” 

Yıldız Sağlam


Bu haber 06/06/2017, Salı günü yayınlandı, 6 defa görüntülendi
*