Cevatpaşalılar İftarda Buluştu

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Kent Konseyi Cevatpaşa Mahalle Meclisi ve Cevatpaşa Mahalle Muhtarlığı iş birliğiyle düzenlenen, Çanakkale Belediyesi’nin de destek verdiği iftarda mahalle sakinleri bir araya geldi.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, yemek sonrası yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi: “Hepimiz dinimizin gereğini yapmak için çaba gösteriyoruz. Mahalle sakinlerimiz bir araya geliyor birbirini görüyor mutlu oluyorlar. Biz de mutlu oluyoruz. Buna vesile olan herkese teşekkür ediyorum. İslam alemi çok sıkıntılı günlerden geçiyor. Bunu yaşıyoruz, görüyoruz. Biliyoruz ki dinimiz en güzel, en yüce din ve kardeşliği, beraberliği emreden dindir. Çanakkale’de biz kardeşçe bir arada mutlu yaşamanın mücadelesini yapıyoruz. Birbirimizi seviyoruz beraber oluyoruz ve bu noktada bir yerde Allah’ın rızasını alıyoruz diye düşünüyorum. Bizim kardeşliğimiz, beraberliğimiz inşallah bozulmaz. Bugüne kadar vatan, millet için canını seve seve vermiş bütün şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum. Onlar bizim birliğimiz, bütünlüğümüz, huzurumuz için canlarını seve seve verdiler. Onların bizim için canlarını verdiğini unutmayalım, şehitlerimizin ailelerine sahip çıkalım.”
Cevatpaşa Muhtarlığı önünde gerçekleşen iftara; Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve eşi Hale Gökhan, CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Kent Konseyi Başkanı Engin Kandemir, Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri, Cevatpaşa Mahalle Meclis Başkanı Şevket Ağan, Mahalle Meclisi Yürütme Kurulu üyeleri, Cevatpaşa Mahalle Muhtarı Evren Kızoğlu, Belediye meclis üyeleri ve mahalle sakinleri katıldı.

Yıldız Sağlam

 


Bu haber 2 defa görüntülendi