Ayperi Yeni Yerinde

3 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Ayperi Yeni Yerinde

Ayperi Şahin’in girişimiyle Ayperi Güzellik ve Kişisel Bakım Salonu İsmetpaşa Mahallesi Demircioğlu Caddesi No: 30 Kat 1 Daire 1’de Çanakkale halkının hizmetine girdi.

Epilasyon, cilt bakımı, bölgesel incelme/zayıflama, kalıcı makyaj ve kaş-kirpik işlemleri hizmetleri verecek olan merkezin açılışında konuşan Ayperi Şahin; “Merkezimizde epilasyon, cilt bakımı, kalıcı makyaj, kaş kirpik işlemleri ve zayıflama bölümünün her evresi var. Bir bayan ve ya bay geldiğinde neresinde şikayeti varsa bölgesel olarak çalışabiliyoruz. Klasik bakımlarımızdan tutun, özel bakımlarımız, toparlayıcı bakımlarımız var.  Kişiye özel diyetisyenlerimiz tarafından diyet programları da hazırlayabiliyoruz. Getirdiğimiz epilasyon lazerimiz 2016 yılında Avrupa’da en çok satan inovasyon ödülü almış bir lazer. 4 ve ya 6 seansta kesin sonuç veriyor. Eskisi gibi her ay değil 2 ayda bir gelmesi gerekiyor müşterilerimizin. Bu da müşterilerimize zaman tasarrufu kazandırarak 2 ay boyunca rahat etmesini sağlıyor. Getirmiş olduğumuz tüm ürünlerimiz son teknoloji ürünler. Kırışıklıklar ve cilt lekelerinde 3 seansta sonuç alınıyor. Hep en dalında en iyisi olan Avrupai cihazları getirmeye gayret ettik. Çünkü rekabet içine gireceğimiz diğer merkezlerden bir adım önde olmamız gerekiyordu müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına. Herkes zamanla görecektir cihazlarımız ve güzellik uzmanlarımızın vereceği hizmeti. Çanakkale’ye hayırlı olsun demek istiyorum. Çünkü iyi bir iş yaptığımızı düşünüyorum. Allah utandırmasın” dedi.

Her sabah saat 09.00’da açılacak olan merkez, akşam saat 19:30’a kadar müşterilerinin hizmetinde olacak. Sabih Can Durmuş – Aslı Yıldız


Bu haber 18/05/2017, Perşembe günü yayınlandı, 5 defa görüntülendi
*