Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

 

Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz

Çanakkale’nin başarılı muhabirlerinden, mesai arkadaşımız Engin Ören, geçtiğimiz cumartesi akşamı Ayvacık’ta gerçekleştirilen düğün ile dünya evine girdi. Uzun süredir Gülşah Arslan ile nişanlı olan çalışma arkadaşımıza eşi ile mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaşam geçirmelerini dileriz. Bir yastıkta kocayın…

 


Kız Kıza Stres Atıyorlar

Çanakkale’nin güzel simalarından Elif Altınsu, Buse Şahin ve Asena Subaşı’yı Chanak Restoran’da cumartesi akşamı kız kıza stres atarlarken görüntüledik. Elif Hanım bizlere sıradan bir cumartesi akşamı stres atmak için 3 arkadaş kız kıza toplandıklarını söyledi. Elif Hanım ayrıca Buse Şahin ile çocukluk arkadaşı olduklarını ve Asena Subaşı’nın ise aralarına yeni katıldığını aktardı. Bizler de onlara stresten uzak, mutlu ve huzurlu, sağlık içinde bir yaşam dileriz. Dostluğunuz daim olsun güzel hanımlar.


Çay İçerken Yakalandı

Kıyı AVM’deki  Ottoman Cafe’nin güler yüzlü çalışanı Madu’yu çay içerken yakaladık. Madu bizlere yorulduğu için mola verdiğini söyledi. Gine asıllı olan Madu, aynı zamanda Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi… Kolay gelsin Madu, başarılar.

Haber – Foto: Sabih Can Durmuş ve Aslı Yıldız

 


Bu haber 5 defa görüntülendi