Vize Heyecanı Başladı

2 weeks önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde vize heyecanı başladı. Öğrenciler bu hafta sınavlara girecek olurken, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Cüneyt Erenoğlu da öğrencilere yönelik bir mesaj yayınladı.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cüneyt Erenoğlu, “Bugün vize sınavları başlıyor. Bu sınavlar, akademik kariyerinizdeki ilk önemli adımlardan biri olacak. Sınavlara hazırlanırken çok çalıştınız, emeklerinizin karşılığını almanız dileğiyle sizlere başarılar diliyorum.

Sınavlarda başarılı olmanız için öncelikle kendinize güvenmeniz gerekiyor. Kendinize güvendiğinizde, konsantrasyonunuzu koruyabilir ve sınava daha rahat odaklanabilirsiniz. Ayrıca, sınava iyi bir şekilde hazırlanmış olmanız da başarınız için çok önemli. Bu nedenle, sınava kadar olan süreçte düzenli olarak ders çalışın, soru çözmeye devam edin ve eksiklerinizi giderin.

Sınav günü sakin ve rahat olun. Sınavın zorluk seviyesinden endişe etmeyin. Sınavda karşınıza çıkan sorulara odaklanın ve en iyi şekilde cevaplamaya çalışın. Sınav süreniz dolduğunuzda, kalan soruları boş bırakmaktan çekinmeyin.

Sınavlarınızda başarılar dilerim. Başarılarınızda, sizleri destekleyen ailelerinize, akademik ve idari personelimize ve üniversitemize teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 20/11/2023, Monday günü yayınlandı, 2764 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com