Quiz Night, eğlendirmeye devam ediyor

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Onur Ekin Tural tarafından sunulan Quiz Night programı Çanakkaleliler ve Kepezlilerle buluştu. Oldukça eğlenceli geçen programda birbirleriyle kıyasıya yarışa giren katılımcılar, eğlenmekten kendilerini alamadılar.

Revolution Organizasyon tarafından düzenlenen Quiz Night, programı, Çanakkalelilerle buluşmaya devam ediyor. Onur Ekin Tural’ın sunduğu Quiz Night programında çok da genel olmayan genel kültür sorularıyla izleyiciler hem eğleniyor hem öğreniyor. Akılcı ve komik soruların sorulduğu programda izleyiciler, aynı zamanda katılımcı oluyorlar. Onur Ekin Tural’ın program kapsamında sorduğu çok da genel olmayan genel kültür sorularına katılımcılar, kendilerine verilen tahtalara cevapları yazıyorlar. Doğru cevabın havada kalmasını isteyen Tural, sorduğu 20 soru sonucunda yarışmanın 1. 2. ve 3’üncüsünü belirliyor. 2 ve daha fazla katılımcının gruplar halinde yarıştığı yarışmada en çok doğru cevabı veren Revolution Organizasyon tarafından ödüllendiriliyor. Sir Winston Pub’da sahnelenen Quiz Night programı, Çanakkaleli ve Kepezli vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle takip edildi. Program dahilinde sorulan 20 sorunun özellikle 1 tanesi, Çanakkalelileri yakından ilgilendiriyordu.

Oldukça eğlenceli geçen yarışmada sorulan 16 soru, Çanakkale’nin ilk gazetecisinin kim olduğuydu. Onur Ekin Tural’ın sorduğu soru ve cevaplar katılımcıları oldukça eğlendirdi. Sorunun A şıkkı, (Mevcut Vali) İlhami Aktaş, B şıkkı (Çanakkale’nin ilk Belediye Başkanı) Hamamcı Ahmet Efendi, C şıkkı Cevdet Tanye ve D şıkkı Çanakkale’de uzun yıllar gazetecilik yapan Tekin Uğurlu oldu. Katılımcıların çocuğu bu soruya yanlış cevap verirken, sorunun doğru cevabı C şıkkı Cevdet Tanyeldi. Sorulara doğru cevap verebilmek için kıyasıya mücadeleye giren katılımcılar eğlenmekten kendilerini alamadılar. Yarışma sonunda 3’üncüye sıcak içecek, 2’nciye Quiz Night bileti ve 1’inciye ise soğuk içecek ikramı yapıldı. Revolution Organizasyon kapsamında düzenlenen programların bir diğeri ise, Açık Mikrafon. Eğlence programlarına dahil olmak isteyen vatandaşların, Revolution Organizasyon sosyal medya hesaplarını takip etmelerinin yeterli olduğu belirtildi.

Baykal Sağlam


Bu haber 17/11/2023, Friday günü yayınlandı, 423 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com