“Çanakkale yaban hayatı”

3 weeks önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan Yaban Hayatı ve Kuş Gözlemcisi Cenk Polat tarafından çekilen fotoğraflardan oluşan Çanakkale Yaban Hayatı fotoğraf sergisi açıldı.

Çanakkale Devlet Güzel Sanatlar Galerisinde gerçekleştirilen açılış programına; Vali İlhami Aktaş, Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat Şahin, ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Evren Karayel Gökkaya, Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Şube Müdürü Ozan Hacıalioğlu, Yaban Hayatı ve Kuş Gözlemcisi Cenk Polat, il müdürleri, Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Müdürlüğü personeli ve vatandaşlar katıldı.

Cumhuriyetimizin 100.yılında her geçen gün yok olan yaban hayatına dikkat çekmek amacıyla açılan ve 40 fotoğraftan oluşan “Çanakkale Yaban Hayatı” fotoğraf sergisini gezen Vali İlhami Aktaş ve protokol üyelerine, Yaban Hayatı ve Kuş Gözlemcisi Cenk Polat tarafından fotoğraflar hakkında bilgi verildi.

Vali İlhami Aktaş, “Çanakkale Yaban Hayatı” fotoğraf sergisinin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür edip, çalışmalarında başarılar diledi.

“Çanakkale Yaban Hayatı” fotoğraf sergisi açılış programı fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

Haber Merkezi


Bu haber 13/11/2023, Monday günü yayınlandı, 783 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com