“Destek vereceğimizden şüpheniz olmasın”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Kasım Ayı Toplantısı, Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz ve Başkan Yardımcısı Aslı Akgül’ün de katılımıyla TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Emrah Kuru başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantıda İcra Komitesi Üyeleri, Genel Sekreter Sevcan Elver ve Proje Sorumlusu Burcu Genç yer aldı.

Hedefimiz, bayrağı çok daha yukarılara taşımak olacaktır”

Toplantıda açılış konuşmasını yapan TOBB Çanakkale GGK Başkanı Emrah Kuru; ”Türkiye’de girişimciliğin özendirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek amacıyla 81 ilde oluşturulan bu kurullar Türkiye’nin en büyük girişimci ağıdır. Çanakkale İlimiz genelinde ilgili Oda ve Borsalar ile birlikte yürüttüğümüz Genç Girişimciler Kurulu, ilimizde girişimcilik kültürünü geliştirecek, gençlere rol model olacak faaliyetlere yapmaya devam edecektir. Genç Girişimciler Kurulu Başkanlık bayrağını devraldığım andan itibaren Kurul Arkadaşlarım ve üyelerimiz ile birlikte hedefimiz, bayrağı çok daha yukarılara taşımak olacaktır.

Büyük bir sorumluluk yüklendiğimizin bilincindeyiz”

TOBB Genç Girişimciler Kurulu, Çanakkale gibi girişimci bir kentte daha da önem kazanıyor. Bu kentin girişimcilik kültürünü yaşatmak, gelecek nesillere taşımak adına büyük bir sorumluluk yüklendiğimizin bilincindeyiz. Görev süremiz boyunca bu bilinçle hareket edeceğimize kimsenin şüphesinin olmaması gerektiğini belirtmek isterim. Ben ve Yönetim Kurulumuz, vizyoner bir bakış açısıyla yeni nesil girişimcilerle birlikte bu potansiyeli artırmayı hedefliyoruz. Gerçekleştirmek istediğimiz projelerle bölgemizde ki girişimcilere destek vermeyi en önemli amacımız olarak belirledik. Bu sebepler ile yeni görev dağılımımızın Çanakkale’mize ve Kurumumuza hayırlı olmasını diliyorum.”

Sizleri teşvik edeceğimizden şüpheniz olmasın”

Toplantıda Genç Girişimcilerin proje ve yapacakları faaliyetlere ilişkin görüşlerini alan Başkan Abdullah Deniz “Sizleri teşvik edecek, önünüzü açacak, sizlerin azmini, heyecanını, cesaretini güçlendirecek her türlü projeye Çanakkale Ticaret Borsası olarak destek vereceğimizden şüpheniz olmasın” açıklamasında bulundu.

Haber Merkezi


Bu haber 11/11/2023, Saturday günü yayınlandı, 310 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com