Başkan Ergun’dan net çağrı

4 weeks önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Tüm Türkiye’de KYK yurtlarında asansör düşmesi, yurt yemekleri gibi tepkiyle karşılanan konular Çanakkale’deki örnekleriyle birlikte gündemde yer almaya devam ediyor. CHP Merkez İlçe Başkanı İbrahim Can Ergun, konuya ilişkin açıklama yaparak Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Kalkan’a çağrı yaptı.

CHP Merkez İlçe Başkanı Ergun, tüm çabalara rağmen olumlu bir gelişme yaşanmadığının altını çizerek “Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürünü gereğini yapmaya davet ediyorum” dedi.

“Her geçen gün olumsuzlukların daha da arttığı görülmektedir”

CHP Merkez İlçe Başkanı İbrahim Can Ergun; “Geçtiğimiz günlerde KYK yurtlarında ve özellikle kentimizde yaşanan üzücü olaylar sonucu Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale örgütü olarak bir basın açıklaması yapmıştık. Öncesinde öğrenciler demokratik taleplerini dile getirmek için İskele Meydanına yürümüştü. Ancak tüm bunlara rağmen öğrencilerin kentimizde sağlıklı ve huzurlu yaşamlarını devam ettirebilmeleri için şartlarında bir iyileşme olmadığı, her geçen gün olumsuzlukların daha da arttığı görülmektedir.

“Artık gereğini yapmaya davet ediyorum”

Son birkaç gündür basından edinilen bilgilere göre asansör düşmesi ve yurt yemekleri hakkındaki iddiaları endişe ile takip ediyoruz. Daha önce yaptığımız basın açıklamasında görevlileri bu tip ihmaller hususunda uyarmış olsak da olumlu yönde bir gelişme göremedik. Bu sebeple KYK yurtlarından sorumlu Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürünü artık gereğini yapmaya davet ediyorum.”

Haber Merkezi


Bu haber 11/11/2023, Saturday günü yayınlandı, 243 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com