“Çanakkale ilk akla gelen şehir olmaya başladı”

3 weeks önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kasım ayı olağan meclis toplantısı geçtiğimiz gün gerçekleşti. Gerçekleşen toplantıda ÇTSO Meclis Başkanı Osman Okyay, Çanakkale’nin potansiyeli ile ilgili değerlendirmede bulundu. Başkan Okyay, “Çanakkale artık ilk akla gelen şehir olmaya başladı” ifadelerini kullandı.

Çanakkale’nin teknoloji sektörlerinde ciddi bir geleceği olduğunu söyleyen ÇTSO Meclis Başkanı Osman Okyay, artık yazılımcıların ve bilişim sektöründe çalışan vatandaşların da yaşamak için tercihlerinin Çanakkale olduğunu belirtti. Çanakkale’nin geleceğinin parlak olduğu ifade edildi.

ÇTSO Meclis Başkanı Osman Okyay, “Ben Çanakkale’nin teknoloji sektörlerinde çok ciddi bir geleceği olduğunu düşünüyorum. Özellikle İstanbul kaynaklı birçok genç birçok teknolojik sektöründe çalışan insanlar biraz daha rahat bir çalışma ortamı dediklerinde, köprü ile de beraber Çanakkale artık ilk akla gelen şehir olmaya başladı. İstanbul artık 2-3 saat. Teknoloji alanında Çanakkale’nin ciddi bir potansiyeli olduğunu düşünüyorum. Şehrin büyük bir geleceği olduğunu düşünüyorum. ” ifadelerini kullandı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 09/11/2023, Thursday günü yayınlandı, 674 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com