Mobil ödeme kolaylığı

3 weeks önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Şehir içi toplu taşımada ödeme aracı olarak kullanılan Kentkart’ın mobil uygulaması ile ulaşım ücretinizi online olarak ödeyebilir ayrıca kartınıza bakiye yüklemesi yapabiliyor.

Çanakkale Belediyesi tarafından konuyla ilgili yapılan bilgilendirmede, “Akıllı telefonların uygulama mağazalarından (Google Playstore, Apple Store) kolaylıkla cihazınıza indireceğiniz Kentkart’ın mobil uygulaması kentlilerimize çeşitli kolaylıklar sağlıyor. Fiziksel olarak kartınıza ihtiyaç duymadan kredi kartı veya banka kartınız ile güvenli şekilde bakiye yüklemesi yapabilir, otobüse bindiğinizde uygulamayı kullanarak temassız şeklinde ücretinizi ödeyebilirsiniz.

Mobil Kart İle QR Ödeme”

Uygulama üzerinden kolayca sahip olacağınız Mobil Kart ile Kentkartınızı fiziksel olarak taşımanıza gerek kalmadan kredi kartı ile bakiye yükleyebilir, oluşturulan QR kodu ile otobüste temassız şekilde ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca öğrenci kartına sahipseniz, mobil olarak satın aldığınız QR kartınızı da yine online olarak öğrenci kartına dönüştürebilirsiniz” ifadeleri yer aldı.

Haber Merkezi


Bu haber 08/11/2023, Wednesday günü yayınlandı, 212 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com