“Kazanan Biga’mız olacak”

4 weeks önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan ve yönetim kurulu üyeleri Balıkesir ve Manisa’ya ziyarette bulundular.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası tarafından konuyla ilgili yapılan bilgilendirmede, “Yönetim Kurulu Başkanımız Şadan Doğan, Başkan Yardımcımız Tevfik Başarır ve 9’uncu Meslek Komitesi Başkan Yardımcımız ve Markalaşma Komisyonu Başkanımız Çağdaş Bağmeşli, Balıkesir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Kula’yı ve Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yılmaz’ı ziyaret ettiler. Ayrıca komite başkan yardımcımız Çağdaş Bağmeşli’nin ortaklarından olduğu yarın açılışı yapılacak Batu Patent’in Manisa Şubesi’ni ziyaret ettik. Hayırlı olmasını diliyoruz.

Ziyaretlerimizde karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk, Biga’nın coğrafi işaretli ürünlerini hediye ederek tanıtımına katkı sağladık. Biga’mıza yararlı olmaya, Biga’mızın ikinci yüzyılının planlanma sürecine katkı sağlayacak her fikri not etmeye devam edeceğiz. Kazanan Biga’mız olacak” ifadeleri yer aldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 06/11/2023, Monday günü yayınlandı, 234 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com