Ezine’de çalışmalar hızla devam ediyor

4 weeks önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Ezine Belediye Başkanı Güral Yüksel, doğalgaz ve yeni içme suyu abone bağlantı çalışmaları ile ilgili açıklama yaptı. Ezine Belediye Başkanı Yüksel, çalışmaların Cumhuriyet ve Gazi Mahallelerinde devam ettiğini ifade etti.

Ezine Belediyesi tarafından yürütülen alt ve üstyapı çalışmaları son hızıyla devam ediyor. Özellikle ilçeye gelen doğalgaz için abone bağlantı çalışmaları hızla devam ediyor. Ezine Belediyesi’nden yapılan açıklamada, doğalgaz ve yeni içme suyu hattı abone bağlantı çalışmalarının Cumhuriyet ve Gazi Mahallelerinde devam ettiği belirtildi.

Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, çalışmalarla ilgili sosyal medya hesabından açıklamada bulunarak; “Söz verdiğimiz gibi gece-gündüz, hafta sonu demeden her daim hemşerilerimizin hizmetkarıyız. Onlarca yıl hizmetten mahrum bırakılmış, tarihin bize emaneti, Ezine’mizin en eski yerleşimleri, Cumhuriyet ve Gazi Mahallerimizde doğalgaz ve yeni içme suyu hattı abone bağlantı çalışmalarımız hızla devam ediyor. Kısa bir süre sonra üst yapı çalışmalarına başlıyoruz” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 05/11/2023, Sunday günü yayınlandı, 218 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com