Her Şey Çanakkale İçin

1 month önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale’nin yeniden yükselen yıldızı olan Gestaş, saha çalışanlarına yönelik eğitim serilerini sürdürüyor. Aidiyet duygusunun öneminin ve mutlak müşteri memnuniyetinin altının çizildiği eğitimde “Değerlerimiz, Müşteri İlişkileri, İletişim, Stres ve Öfke Kontrolü” konu başlıkları işlendi.

İlk oturumunu bizzat kendisi gerçekleştiren Gestaş Deniz Ulaşım Genel Müdürü Hasan İlhan Yürükçü, Çanakkale halkına en iyi hizmeti verebilmek yolunda markalaşmış müşteri memnuniyetine verdiği öneme dikkat çekti.

Gestaş Deniz Ulaşım Genel Müdürü Hasan İlhan Yürükçü “Amacımız Gestaş’ı daha ileriye taşımak, tüm personellerimiz ile canla başla çalışıp, müşteri memnuniyet odaklı hizmeti her alanda benimsemek” cümleleri ile eğitimlerin amacına ifade ederek eğitimlerin sürekli devam edeceğini, mutlu müşteri anlayışının tüm personeller tarafından benimsenip uygulanacağını belirtti.

Dört farklı grupta tüm personellerin katılımıyla gerçekleştirilmesi planlanan eğitimler, Çanakkale ve Lapseki İskelelerine bağlı gemilerde yapılmaya devam edecek.

Eğitimin içeriğinde Değerlerimiz, Müşteri İlişkileri, İletişim, Stres Yönetimi ve Öfke Kontrolü’nün yanı sıra Bilgisayar Donanımları Tanıtımı, Gest-Go Biletlendirme Sistemi Eğitimi, Gest-Go Biletlendirme, Sisteminde Bilet Keserken Hata Alındığında Yapılması Gerekenler de bulunuyor.

İlk oturumun 1 Kasım’da gerçekleştirildiği eğitim Çanakkale İskele’de, ikinci oturum ise 2 Kasım’da Lapseki İskelesinde katılımcılarıyla buluştu. İskele Baş Personeli, Gişe ve İskele Personeli ile Güvenlik Personeli’ne yönelik eğitimde Neşe Tenekeci, A. Berna Ergin, Şükran Tüzün, Pınar Uygun, Seda Çavdar, Cihangir Tengerli, Furkan Er eğitmenleri oluşturuyor.

Haber Merkezi


Bu haber 02/11/2023, Thursday günü yayınlandı, 318 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com