Tüm Bel Sen genel kurulunu yaptı

1 month önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

TÜM BEL-SEN Çanakkale Şubesi 8. Olağan Genel Kurulu Çanakkale Belediyesi Belediye Çalışanları Eğitim ve Sosyal Tesisi Ercan Adsız toplantı salonunda gerçekleşti.

Genel Kurula CHP İl Başkanı Levent Gürbüz, Çanakkale Belediyesi Başkan Yardımcısı İrfan Mutluay, Çanakkale Belediyesi Meclis üyesi, Çanakkale Belediyesi Başkan aday adayı Erdal Gezen, Eğitim-Sen Çanakkale Şube Başkanı Yasin Hacımusalar ve yönetim kurulu üyeleri, DİSK Genel-iş Şube Başkanı Serkan Keskin ve yönetim kurulu üyeleri, TÜM BEL SEN Edirne Şube Başkanı Bedri Kara ve yönetim kurulu üyeleri, TÜM BEL SEN Tekirdağ Şube Başkanı Mümin Kemancı ve yönetim kurulu üyeleri, TÜM BEL SEN Balıkesir Şube Başkanı ilker Omar Demiray ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması sonrası konukların konuşması, Şube Başkanı Bülent Barın’ın konuşması, Genel Kurul Yürütme Kurulu Raporlarının okunması ve ibrası ile seçime geçildi.

Yapılan seçimle; Bülent Barın, Eray Vural, Gökay Şahiner, Burcu Yeter, Yılmaz Üzden, Umut Berberoğlu, Mehmet Uygun Şube Yürütme Kurulu üyeleri olarak seçildiler.

Haber Merkezi


Bu haber 01/11/2023, Wednesday günü yayınlandı, 224 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com