Başkanlardan Müdür Arıcı’ya ziyaret

1 month önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı İbrahim Ejder ve Esnaf Odaları Birlik Başkanı Ünal Özcan, geçtiğimiz gün İl Emniyet Müdürü Selim Arıcı’ya ziyarette bulundular.

Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan tarafından yapılan bilgilendirmede, “Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız Sn.Ünal Özcan ve Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi, 8.Bölge Birliği Başkanımız Sn.İbrahim Ejder , Çanakkale İl Emniyet Müdürümüz Sn. Selim Arıcı’ya ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaret çerçevesinde Aydın-Efeler’de KYK Kız Öğrenci Yurdu’ndaki yaşanan asansör kazası sonrası, ilimiz üniversite öğrencilerimizin, olayla ilgili yapmış olduğu basın açıklaması ve tepki yürüyüşünde, özellikle İlimiz Emniyet Müdürümüzün duyarlı hassasiyeti, yürüyüş sonrası gecenin ilerleyen saatlerinde öğrencilerimizin yurtlarına dönüşleri için, kendilerine araç tahsis etmesi ve yürüyüşün olaysız bir şekilde son bulmasında, Devlet’imizin gelecek nesillerimize hem bir anne hem bir baba olduğunu hissettirmesi, göstermiş olduğu yaklaşımı ve sağduyulu davranışı için, Çanakkale Esnaf teşkilatları olarak Sn. Emniyet Müdürümüze ve emniyet teşkilatımıza teşekkürlerimizi ilettik. Kendilerine bir kez daha misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi


Bu haber 01/11/2023, Wednesday günü yayınlandı, 212 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com