“Fikir teatisinde bulunduk”

1 month önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Resul Demirbaş ve yöneticiler, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Cüneyt Erenoğlu’na ziyarette bulundular.

Türk Eğitim Sen Çanakkale Şubesi tarafından konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, “Türk Eğitim-Sen Çanakkale Şubesi Şube Başkanı Resul Demirbaş, Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve Türk Eğitim-Sen Üniversite Temsilcisi Öğr. Gör. Zeynel Dohman, Üniversite Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ramazan Cüneyt Erenoğlu’nu ziyaret ettik. Ziyarette Şube Başkanımızın Sayın Rektörümüze başarı dileklerinden sonra üniversite çalışanlarının meseleleri üzerinde ve ortak projeler konusunda fikir teatisinde bulunduk.

Sayın Rektörümüze Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı açma kararından dolayı sendikamızın ve üniversite çalışanlarının memnuniyetini ifade ederek teşekkürlerimizi sunduk. Akademik yükselmelerden dolayı uzun süredir kadro bekleyen Akademik personelimizin sorunlarını ilettik. Görüşmede Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Öğretim Üyesi Kadrolarına Başvuru, Görev Süresi Uzatımı, Atanma ve Yükseltilme Kriterleri ile ilgili sıkıntılar da dile getirilmiştir. Sayın Rektörümüzün konulara bakış açısı bizleri son derece memnun etmiştir. Türk Eğitim-Sen olarak üniversite çalışanlarının meselelerini gündeme taşımaya devam edeceğiz. Çalışma barışı ve verimliliğin arttırılmasının karşılıklı mutabakat ile sağlanacağına olan inancımız ve felsefemizden dolayı, bu anlamda katkı sağlayan başta Rektörümüz Prof. Dr. Ramazan Cüneyt Erenoğlu’na, üniversite çalışanlarına ve üyelerimize teşekkür ederiz” ifadeleri yer aldı.

Haber Merkezi


Bu haber 30/10/2023, Monday günü yayınlandı, 251 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com