100. Yılda 2023 kişilik zeybek

1 month önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

ÇOMÜ Spor Birliği tarafından Cumhuriyet’in 100. Yılı kapsamında 2023 kişilik zeybek denemesi yapıldı. Büyük beğeni toplayan etkinlikte ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Cüneyt Erenoğlu da hünerlerini sergiledi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Kuruluş etkinlikleri kent genelinde sürmeye devam ediyor. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, (ÇOMÜ), 100. Yıl etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. ÇOMÜ’de 2023 kişilik Spor Birliği ekibi, zeybek denemesi düzenledi. İçlerinde öğrenci, akademik ve idari personel ile ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Cüneyt Erenoğlu’nun da bulunduğu 2023 kişilik ekibin zeybek denemesi büyük beğeni topladı.

Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum”

ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Cüneyt Erenoğlu; “Üniversite olarak Cumhuriyet’imizin 100. Yılı nedeniyle 2 haftadır etkinliklerimizi sürdürüyoruz. Ancak en kıymetli etkinliğimiz, burada yaptığımız 2023 kişilik zeybek denemesi. Çünkü burada öğrencilerimiz, akademik ve idari kadromuz yer alıyor, etkinliğe halkımızdan da büyük katılım oldu. Sadece bu etkinlik için 10 gündür yoğun bir şekilde çalışılıyor. Etkinliğimize çok büyük ilgi var. Burada emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Çanakkaleli olmanın ve Cumhuriyet’imizin 100. Yılının gururunu yaşayacağız”

Spor Birliği Başkanı Öğr. Gör. Dr. Deniz Ünver, Çanakkaleli olmanın ve Cumhuriyet’in 100. Yılını gururla yaşadıklarını ifade ederek; “Bugün 2023 kişilik zeybek ekibimizle Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutluyoruz. Başta Sayın Rektör’ümüz, hocalarımız, öğrencilerimizle dev bir ekiple hem Çanakkaleli olmanın gururunu yaşayacağız hem de Cumhuriyet’imizin 100. Yılını kutlayacağız” dedi.

Baykal Sağlam


Bu haber 29/10/2023, Sunday günü yayınlandı, 1225 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com