Müdür Arıcı Türkiye gündeminde

1 month önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale’de KYK yurtlarında kalan öğrenciler geçtiğimiz gün akşam saatlerinde protestoda bulundular. Birçok yurtta protestolar yaşanırken, yurtlarda başlayan eylem İskele Meydanı’nda sona erdi. Eylem  süresince ise Çanakkale İl Emniyet Müdürü Selim Arıcı, kararları ile Türkiye gündeminde yer aldı. 

Çanakkale İl Emniyet Müdürü Selim Arıcı, yurtlarda başlayan ve sokaklara taşan eylem süresince, gençlerin İskele Meydanı’na güvenle ulaşmaları için talimat verdi. Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerince, yollar ve kavşaklarda güvenlik önlemleri alındı, öğrencilerin İskele Meydanı’na güvenle ulaşmaları sağlandı. İskele Meydanı’nda çevik kuvvet ekipleri yer almazken, Emniyet Müdürü Arıcı, öğrenciler ile sürekli olarak iletişim kurarak, sizin güvenliğiniz için buradayız dedi. Öğrenciler taleplerini, tepkilerini, protestolarını İskele Meydanı’nda dile getirdiler.

İl Emniyet Müdürü Selim Arıcı, eylemin son bulmasının ardından ise pijamaları ve terlikleri ile yurtlarından iskeleye yürüyen üniversiteleri gençler için araç getirtti. Emniyet Müdürlüğü’nün aracı ile üniversiteleri gençler gece saat 03.00’te güvenle yurtlarına ulaştırıldılar. Çanakkale’de tarihe geçen eylemde, İl Emniyet Müdürü Selim Arıcı, sosyal medyada takdir görürken, bir anlamda gönüllerde taht kurdu.

Tunahan Ünsal


Bu haber 27/10/2023, Friday günü yayınlandı, 2436 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com