İş Karşılığı İstifa

2 months önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

İYİ Parti’de sular durulmuyor. Partinin genel merkezi tarafından İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Necati Gapran ve merkez ilçe yönetiminin görevden alınmasının ardından, Ünal Çetin tarafından dikkat çeken bir sosyal medya paylaşımında bulundu. Çetin, bir partilinin İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığı’na yazmış olduğu bir dilekçeyi kamuoyu ile paylaştı.

Ünal Çetin konuyla ilgili sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda, “Mensubu olduğu partinin Merkez İlçe Yönetimini düşürmek ve görevden aldırmak adına kullandıkları yöntemlerden bir tanesi, partili bir fava arkadaşımızın dilekçesinde açıkça ortadadır.

Açıklamalar sırasıyla gelecektir. Küçük olsun bizim olsun öyle mi? Allah var gam yok!” ifadelerini kullandı.

Çıplak Köyü’nden, Cahit Karayel’in 26 Temmuz 2023 tarihli, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığı’na yazmış olduğu dilekçesinde, “24.07.2023 tarihli dilekçemde, Çanakkale Milletvekili Rıdvan Uz ve Eski Teşkilat Başkanı Nurettin Demirbilek bana yönetimden herkesin istifa ettiğini, maden mühendisi olan oğlumu ise TKİ Müdürlüğü’nde işe aldırması karşılığında istifa edersem, işe aldıracaklarını söylediler.

Beni ikna ederek dilekçe aldılar. O dilekçemin hiçbir geçerliliği yoktur. Ben istifa etmedim. Gereğini bilgilerinize arz ederim” ifadeleri yer aldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 05/10/2023, Thursday günü yayınlandı, 613 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com