“Cumhuriyetin 100.yılında güçlü kadın”

2 months önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Uluslararası Kadınlar Dayanışma Derneği geçtiğimiz gün Eskişehir’de bir toplantı gerçekleştirdi. Derneğin toplantısına, Şube Başkanları da katılım gösterdi. Gazetemiz köşe yazarı, aynı zamanda derneğin Ankara Şubesi Kurucu Başkanı Prof. Dr. Esergül Balcı da katıldı. Toplantı “Cumhuriyetin 100.yılında güçlü kadın” teması ile hayat buldu.

Uluslararası Kadınlar Dayanışma Derneği tarafından, geçen günlerde, Eskişehir’de toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda şube başkanları ve üyelerde yer aldılar. Derneği Genel Merkezi İzmir’de bulunurken, Eskişehir’de gerçekleşen toplantıya katılım yoğun oldu.

İzmir, Denizli, Antalya, Eskişehir ve Ankara Şube Başkanlarının katıldığı toplantıya, gazetemiz köşe yazarı Prof. Dr. Esergül Balcı da katılım gösterdi. Prof. Dr. Balcı aynı zamanda derneğin Ankara Kurucu Şube Başkanlığı görevini yürütüyor.

Gerçekleşen toplantıda iki konuşmacı sunumda bulundu. Kadınların uğradığı haksızlıklar ve psikolojik etkileri üzerine durulan konuşmalar dikkatle takip edildi. Toplantının sonunda, derneğin Ankara Kurucu Şube Başkanı ve gazetemiz köşe yazarı Prof. Dr. Esergül Balcı’ya plaket takdim edildi.

Dernek kamu yararına, kadın hakları mücadelesi için faaliyet gösterirken, derneğin etkinliği yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Tunahan Ünsal


Bu haber 04/10/2023, Wednesday günü yayınlandı, 411 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com