“Böyle güzel etkinlikler paylaşıldıkça çoğalır”

2 months önce Güncel Manşet Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çan İDA Koyun Keçi Panayırı, saat 14.30’da açıldı. Açılışta gülümseten diyaloglar yaşandı. Açılış esnasında, sahne arkasında barkovizyonda, sadece Çan Belediye Başkanvekili Harun Arslan’ın adının yazdığını gören AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, gülümseten bir sitemde bulundu. Gider, “Böyle güzel etkinlikler paylaşıldıkça çoğalır” ifadesini kullandı.

Gerçekleşen açılışa Vali İlhami Aktaş, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, CHP Çanakkale Milletvekilleri İsmet Güneşhan ve Özgür Ceylan ev sahibi Çan Belediye Başkanvekili Harun Arslan’da katıldı.

Etkinliğin daha ilk dakikalarında, barkovizyonda görüntüleri ise gülümseten diyaloglara neden oldu.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, konuşmasında panayırın sadece Çan Belediyesi’nin bir faaliyeti gibi gösterilmesini ve barkovizyonlarda sadece Çan Belediye Başkanvekili Harun Arslan’ın adının yazmasını eleştirerek “Böyle güzel etkinlikler paylaşıldıkça çoğalır. Umarım seneye Ziraat Odası da Koyun Keçi Birliği de dahil olur “ dedi.

Ardında barkovizyondaki görüntünün değiştirilmesini görevlilerden isteyen Çan Belediye Başkanvekili Harun Arslan, Gider yerine oturduğu sırada “ Bakın vekilim diğerlerinin de adını yazdık” dedi.

Gider’de CHP vekilleri Güneşhan ve Ceylan’ın yanında Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a seslenerek” Ülgür Başkan, hani derler ya ben yazmadım kuzenim yazmış diye. Harun başkan da, bilgisayar yeğenimdeydi diyor. Daha yeni paydaşları yayınladılar” ifadelerini kullandı.

Tunahan Ünsal-Esra İrem Özer


Bu haber 21/09/2023, Thursday günü yayınlandı, 431 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com