Türkarslan yeni İl Müdürü oldu

2 weeks önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Tarım İl Müdürlüklerinde değişikler yaşandı. Çanakkale Tarım Orman İl Müdürü de değişti.

Çanakkale Tarım Orman İl Müdürü Erdem Karadağ, Mersin Tarım Orman İl Müdürü oldu. Edirne Tarım Orman İl Müdür Yardımcısı Nazlı Türkarslan ise Çanakkale İl Müdürü oldu.

Yeni Çanakkale Tarım Orman İl Müdürü Nazlı Türkarslan kimdir?

1973 yılında Edirne’de doğdu. İlk, orta, lise öğrenimini Edirne’de tamamlamasının ardından 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu.1997 yılında Lalapaşa Belediyesinde sözleşmeli Veteriner Hekim olarak bir yıl çalıştı.1998 yılında Süloğlu Belediyesinde Veteriner Hekim olarak devlet memuru kadrosuyla göreve başladı.2004-2008 yılları arasında Çankaya Belediyesinde görev yaptı. Görev yaptığı yıllar arasında Çankaya Belediyesi Veteriner İşleri Müdür Yardımcılığı ve Veteriner İşleri Müdürlüğü görevlerinde bulundu.2008-2011 yılları arasında Edirne Belediyesinde görev yaptı. Görev yaptığı yıllar arasında Edirne Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü görevinde bulundu.2011 yılında Edirne İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü bünyesinde Veteriner Hekim olarak göreve başladı.2014 yılında Edirne İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Hayvan Sağlığı Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdür Vekili görevine atandı. 2017 yılı Eylül ayından itibaren İl Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. Halen Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Mikrobiyoloji A.B.’da doktora eğitimine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir.

Haber Merkezi


Bu haber 15/09/2023, Friday günü yayınlandı, 3450 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com