İÇDAŞ sporcusu kampta

3 weeks önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Türkiye Yüzme Federasyonu’nun 2022-2023 Sezonu Faaliyet Programında yer alan Açık Su Yüzme Gelişim Kampı 06-09 Eylül tarihleri arasında Alanya’da gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen Açık Su Yüzme gelişim kampına, 06-09 Nisan tarihlerinde Gebze’de gerçekleştirilen Türkiye Bireysel Açık Su Yüzme Kış Şampiyonası (14+), Milli Takım (LEN Cup 2-Piombino) Belirleme, Hazırlık ve Gelişim Kamp Kadroları Belirleme, 11-12-13 Yaş Gelişim Grubu Yarışmalarında dereceye giren sporcular ve antrenörleri davet edildiler.

Kamp Kadroları Seçme Kriterlerini geçen 56 Sporcu ve 34 antrenörün katıldığı TYF Açık Su Yüzme Sporcu Gelişim Kampında Çanakkale İlini, Gebze’de 11-12-13 Yaş Gelişim Grubu Yarışmalarında 4. olan İÇDAŞ Spor Kulübü’nün başarılı sporcusu Gül Ece Suçsuz ve antrenörü Ayşegül Şahin temsil etmiştir.

İÇDAŞ Spor Kulübü tarafından yapılan bilgilendirmede, “Milli Takıma hazırlık amacı güden kamp, yapılan teorik ve uygulama antrenmanları sporcuların ve antrenörlerin motivasyonu, adaptasyonu, sporcuların antrenman esnasında denizde yön bulması gibi becerilerinin gelişimi açısından oldukça faydalı olmuştur. Sporcumuza başarılar dileriz” ifadeleri yer aldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 12/09/2023, Tuesday günü yayınlandı, 332 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com