Biga’ya yepyeni bir okul

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, geçtiğimiz gün Biga’da inşası tamamlanan yeni Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi’ne ziyarette bulundu. Gider, konuyla ilgili yapmış olduğu bilgilendirmede, “Öğrencilerimizin ve okulda görev yapacak personellerin ihtiyaçlarını her anlamda karşılayacak güzel bir okul olmuş” ifadelerini kullandı.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider beraberinde Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan, Biga Kadın Kolları Başkanı Nesrin Sirkeci, önceki dönem İlçe Başkanı Ahmet Şahin, Biga İl Genel Meclis Üyesi Bülent Korkmaz, önceki dönem İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Sezer ile birlikte Biga’da inşa süresinin sonlarına gelinen ve hizmete açılmadan önce son hazırlıkları yapılan Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi binasına giderek incelemelerde bulunarak, yetkililerden çalışmalar ile ilgili bilgi aldılar.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider tarafından konuyla ilgili yapılan bilgilendirmede, “Okul binasının projesinde görev yapan mimarlarımızı özellikle tebrik etmek istiyorum. Konferans salonundan, kütüphanesine, spor salonundan, yemekhanesine bina da mevcut her alan oldukça şık ve abartıdan uzak tasarlanmış. Öğrencilerimizin ve okulda görev yapacak personellerin ihtiyaçlarını her anlamda karşılayacak güzel bir okul olmuş. Biga’ya hayırlı olsun” ifadeleri yer aldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 11/09/2023, Monday günü yayınlandı, 523 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com