Kömür Limanı’nda ne oluyor?

2 weeks önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Türkiye’nin cennet köşelerinden birisi olan ve bir görenin bir daha kopamadığı Kömür Limanı ile ilgili Gelibolu Sağlık, Turizm, Kültür ve Sanat Derneği tarafından kampanya başlatıldı.  Kömür Limanı’nın bakımsız ve köhne bir şekilde kaldığını belirten Dernek, aynı zamanda konuyla ilgili CİMER’e şikayette bulunulacağını belirtti.

Gelibolu’da vatandaşlar, Kömür Limanı’na ücretli bir şekilde girildiğini ve limandan faydalanamadıklarını belirttiler. Konuyla ilgili sert tepki ise Gelibolu Sağlık, Turizm, Kültür ve Sanat Derneği’nden geldi. Dernek tarafından sahillerin işletmecilerden geri alınması için kampanya başlatıldığı belirtildi. Söz konusu şikayetler ise CİMER’e taşındı.

Dernek tarafından yapılan açıklamada ise “Gelibolu Sağlık Turizm Kültür Sanat Derneği olarak Kömür Limanı’nın bugünkü bakımsız, köhne halinden ve doğru düzgün hizmet veremeyen işletmelerin elinden kurtarılması projesi olarak başlattığımız kampanyamızla ilgili olarak bugün ilçemiz Kaymakamlığı ile ilk resmi görüşmemizi yazılı başvurumuzu yapmış bulunuyoruz. Siz saygıdeğer hemşerilerimizden de kampanyamıza destek amaçlı “CİMER”e konu hakkında bireysel şikayetlerini yaparak sorununun çözümüne katkı sağlamalarını önemle rica ederiz” ifadeleri yer aldı.

Açıklama sonrasında ise CİMER’e şikayette bulunulduğu öğrenildi.

Tunahan Ünsal


Bu haber 08/09/2023, Friday günü yayınlandı, 462 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com