Başkan Ergun Dönemi Başladı

2 weeks önce Güncel Manşet Video
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Cumhuriyet Halk Partisi’nde heyecanla gerçekleştirilen Merkez İlçe Kongresi sonrasında, CHP’nin yeni Merkez İlçe Başkanı olan İbrahim Can Ergun, resmen görevine başladı. Merkez İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen devir teslim töreninde, çiçek sunumu yerine fidan bağışı yapıldığı da özellikle belirtildi. Başkan ve yeni yönetim görevine resmen ve fiilen başlamış oldu.

Genel Seçimler sonrasında, Yerel Seçimler öncesinde, Cumhuriyet Halk Partisi’nde ilçelerde kongreler gerçekleşti. Bazı ilçelerde iki liste bazı ilçelerde ise seçimlere tek liste ile gidildi. Tek liste ile seçime gidilen ilçelerden birisi ise Merkez İlçe Kongresi oldu.

Başkan Adayı İbrahim Can Ergun, Çanakkale Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşen seçimin ardından CHP’nin yeni Merkez İlçe Başkanı oldu. Geçtiğimiz günlerde Başkan Ergun ve yönetim kurulu üyeleri, mazbatalarını aldılar.

Dün ise CHP Merkez İlçe Başkanlığı’nda devir teslim töreni gerçekleşti. Gerçekleşen törene CHP Parti Meclisi Üyesi Muharrem Erkek, CHP Çanakkale Milletvekili İsmet Güneşhan, CHP İl Başkanı Doğan Ateş ve parti üyeleri de katılım gösterdi.

Eski Merkez İlçe Başkanı Süleyman Erte ile Yeni Merkez İlçe Başkanı İbrahim Can Ergun birbirlerini tebrik ettiler. Yeni yönetim kurulu üyelerinin de katılım sağladıkları devir teslim töreninde, çiçek sunumu yerine fidan bağışı yapıldığı özellikle belirtildi.

Tunahan Ünsal


Bu haber 06/09/2023, Wednesday günü yayınlandı, 285 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com