“Hizmet kalitesini artırmak için çalışacağız”

2 months önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

7 Ağustos ile 8 Ağustos tarihlerinde oda ve borsalara yönelik TOBB’da düzenlenen Stratejik Planlama/İş Planları Risk Yönetimi Eğitimi’ne Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Genel Sekreter Sema Sandal ile Ticaret Sicil Müdürü ve Akreditasyon Sorumlusu Şerife Kurt katılım sağladı.

Oda ve borsalara yönelik Stratejik Planlama/İş Planları Risk Yönetimi Eğitimi düzenlendi.

TOBB Merkezi’nde düzenlenen eğitime ÇTSO’dan Genel Sekreter Sema Sandal ile Ticaret Sicil Müdürü ve Akreditasyon Sorumlusu Şerife Kurt katılım sağladı. Eğitimde, stratejik planlamanın yeni akreditasyon standardı kapsamındaki beklentileri anlatılarak, akreditasyon sisteminde stratejik planlamada zorluk çekilen konular açıklığa kavuşturuldu. 2 gün süren eğitim boyunca Yeni Akreditasyon Standardı Stratejik Planlama Maddesi ile Yeni Akreditasyon Standardına Göre Stratejik Planlama Süreci Yönetimi ve İş Planı Risk Yönetimi konuları detaylandırılarak örnek uygulamalar yapılan grup çalışmalarında ÇTSO Akreditasyon Sorumlusu Şerife Kurt sunum yaptı.

Düzenlenen eğitim ile ilgili bilgi veren Genel Sekreter Sema Sandal “TOBB tarafından düzenlenen bu eğitim ile yeni akreditasyon standartları, güncellenen koşullar ve bu koşullar doğrultusunda hazırlamamız gereken stratejik planlar konusunda detaylı bilgiler edindik. ÇTSO olarak, burada edindiğimiz bilgilerle odamızın birliğimizce tescillenmiş olan yıldızlı hizmet kalitesini daha da artırmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 11/08/2023, Friday günü yayınlandı, 1282 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com