ÇTB heyeti Kırkaleli’nde

1 month önce Ekonomi Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz, Meclis Başkanı Birol Çetin ve Genel Sekreter Sevcan Elver ile birlikte Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulundu.

ÇTB Heyetini Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ve Genel Sekreter Merve Gelep karşıladılar.

Başkan Abdullah Deniz, “Ticaret Borsası ziyaretimizden sonra Bölgemizin önemli Odalarından biri olan Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odamızın kıymetli Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ve Genel Sekreteri Merve Gelep ile bir araya geldik. Odanın çalışmalarına ilişkin bilgiler aldık.

Yapılan görüşmede, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği çatısı altında hizmet veren kurumlar olarak üyelerimize daha kaliteli hizmet sunmak için bir kez daha dayanışmanın önemi üzerinde durduk. Bölge kalkınmasını sağlayacak ortak projeler yürütülmesine yönelik istişareler gerçekleştirdik.

Ziyaret vesilesiyle bir kez daha Kırklareli Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ve Genel Sekreter Merve Gelep’e nazik misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi.

Tunahan Ünsal


Bu haber 08/08/2023, Tuesday günü yayınlandı, 956 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com