CHP’den Ankara Atağı

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Göreve başlayan ve Çanakkale’nin ilk kadın CHP İl Başkanı olan Güler Koçer, Ankara’da CHP Genel Merkezi’nde, partisinin lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Ankara’da Çanakkale rüzgarı esti.

CHP Genel Merkezi’nin kararı ile Çanakkale İl Başkanı olarak Güler Koçer atanmıştı. CHP İl Başkanı Güler Koçer, hem partisinin Çanakkale’deki ilk kadın il başkanı oldu hem de kısa bir süre içerisinde Ankara ziyaretini gerçekleştirdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşen Başkan Koçer ile birlikte, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan ve CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Serdar Soydan’da ziyarete katıldılar.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, ziyarete ilişkin sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Çanakkale İl Başkanımız Güler Koçer, Milletvekilimiz Özgür Ceylan ve YDK Üyemiz Serdar Soydan ile birlikte Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ettik” ifadelerini kullandı.

CHP İl Başkanı Güler Koçer ise yaptığı paylaşımda, “Genel Başkan Yardımcımız ve Çanakkale Milletvekilimiz Muharrem Erkek, Yüksek Disiplin Kurulu Üyemiz Serdar Soydan ve Çanakkale Milletvekilimiz Özgür Ceylan ile birlikte Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ettik.

Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile partimizi ve şehrimizi daha ileri bir noktaya taşıma konusunda görüşmeler gerçekleştirdik. Çanakkale’mize selamlarını ileten Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na şükranlarımı sunuyorum. Geliyor gelmekte olan” dedi.

Tunahan Ünsal


Bu haber 23/01/2023, Pazartesi günü yayınlandı, 646 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com