Biga ve Ezine’den Ankara Çıkarması

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, Belediye Meclis Üyeleri ile AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan ve parti teşkilatları, Ankara programı düzenledi. Gerçekleşen programda Ankara’da, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ile görüşüldü.

Biga’dan bir dizi ziyaret gerçekleştirmek ve AK Parti TBMM Grup Toplantısı’na katılmak üzere Ankara’ya giden Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, AK Partili Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan ve parti teşkilatı bir program yaptı.

Ankara programına ziyaretlerle başlayan heyet, Hacı Bayram-ı Veli Camii, Tacettin Dergahı , 1. ve 2. Meclis, Ulucanlar Cezaevi ve Millet Kütüphanesini gezdi. Anıtkabir’i ziyaret ederek Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anan heyet daha sonra AK Parti TBMM Grup Toplantısı’na katıldı.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni gezen heyet, AK Parti Grup Toplantı Salonunda görüşmelerde bulundu. Grup Başkanvekili Turan, Biga’yı Meclis’te ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ederken, gerçekleşen mini toplantıda belediye ve teşkilat çalışmaları hakkında değerlendirmeler yapıldı.

Başkan Erdoğan, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’a Bigalı Mehmet Çavuş’un biblosunu hediye ederken, hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.

Haber Merkezi


Bu haber 24/11/2022, Perşembe günü yayınlandı, 401 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com